Modele do sklejania gwiezdne wojny

Niełatwy modèle, szczególnie, Gdy Robi się Go z olinowaniem. W takim oynatıcı należy w pokładzie zawczasu umocować w wywierconych otworach nici imitujące linki. Trudno zmieścić łodzie ratunkowe, które są bardzo ściśnięte. Oprócz olinowania wykonałem także zwinięte Sieci przeciwtorpdowe. Bardzo efektowne jest malowanie: kadłub Czarny i nadbudówki (użyłem este błyszczącej Farby, Bo matu w tym czasie Chyba jeszcze nie używano) je Żółte kominy. Rezultaty mojej pracy uznaję za zadawalające, Chociaż pings mogłyby być Lepsze TS (NP. olinowanie) Opisywany modèle à dix z części “Powrót Jedi”. Występował w bitwie o Endor. Modèle wykonany jest w skali 1/48, un Bandai zadbała o Każdy detal. O Kolejnym modelu, tym razem X-winga w skali 1/48 mówi się, że jest à Model o niespotykanej Jak dotąd na rynku dbałości o szczegóły. Modèle do sklejania Sokół Milenium jakku combat Set-Build & Play-Sokół Millennium z myśliwcem prosto z filmu Star Wars, Jest à propozycja dla modelarzy je fanów un Star Wars.

Model ne składania jest prêt ne użytku, wykonany jest z plastiku nie aucune użycia Farb je kleju. Modèle Posiada wbudowany układ dźwiękowy oraz światła, Dzięki czemu uatrakcyjni zabawę. W komplecie baterie 2x. Przeznaczony jest dla dzieci już OD 6 Roku życia. Zbudowanie samodzielnie myśliwca z un filmu Star Wars Zapewni satysfakcję każdemu modelarzowi. Specyfikacja: Sokół Milenium (Falcon Millennium)-dłule ć: 209 mm-rozpiętość skrzydeł: 101 mm-Skala: 1:164-Ilość elementów: 19Myśliwiec (Tie Fighter Special Forces)-dłusć 130 mm-Szerokość 101 mm-Skala 1:51-Ilość elementów 15 należy również nadmienić, że verrouillés elementy są Tak zbudowane, że używanie kleju w celu ich połączenia jest zbne. Każda kolejna część jest ze sobą łączona za POMOCA Małych zatrzasków, otworów je pinów. Mając w swojej kolekcji taki modèle, już nikt nie nazwie naszych PRAC zabmaladroami.

Należy również dodać, że MODELE te Dostępne są jedynie na Rynek japoński, une Firma nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, co skazuje modelarzy na Buble Revella. Zdjęcia produktów znajdziesz na stronie Bandai tous prawa zastrzeżone. Kiedy Byłem auteur chłopcem, fascynowałem się gwiezdnymi wojnami. Któż z NAS za młodu nie chciałby Choć durer raz zasiąść za sterami Falcona Millenium? Mogłem wtedy tylko pomarzyć o wiernie odwzorowanym modelu. Produkty firmy Bandai wykonane są niesamowicie precyzyjnie. Wiernie oddają Wymiary rzeczywistych obiektów, Oczywiście w skali. Ne zbudowania modeli nie Potrzebujemy kleju, co znacznie upraszcza Składanie i czyni Cały proces wyjątkowo przyjemnym. Trzymając w mains MODELE firmy Bandai, Wiemy, że Mamy ne czynienia ze sprzętem z najwyższej półki. Instrukcja napisana jest w Subs japońskim, ALE nie powinno à ostudzić naszego zapału, Bo Karta jest wyjątkowo czytelna, un kolejne kroki są przedstawione Niezwykle klarownie. Gdy odłożymy już instructions obsługi, w pudełku znajdziemy jeszcze simples oddzielnie naklejki oraz Oczywiście Nasz modèle podzielony na kilka wyprasek z jedynie potrzebnymi elementami. Podczas pierwszego kontaktu z produktem urzec NAS Może précision się całego zestawu. Pewne jest, że trzymamy w dłoniach Produkt najwyższej jakości.

Pudełko wykonane jest z dobrej jakości kartonu, które flippant pēka OD ogromnej zawartości. Pierwsze, na co trafimy à instrukcja obsługi, która obszernie zadrukowana jest wyraźnymi obrazami pokazującymi kolejne kroki.